Stavební firma - Projekty staveb

Služby

    Naše firma UH STAV Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. UH STAV provádí veškeré občanské, bytové, drobné i průmyslové stavby, novostavby, rekonstrukce, dodávku rodinného domu na klíč. Realizuje i dílčí dodávky staveb, jako je zakládání stavby nebo dodávka hrubé stavby ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby - kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby.

    Realizace stavebních prací může být realizována jednak v přímé dodávce, kdy firma UH STAV je dodavatelem stavby nebo jako subdodavatel, kdy firma je pouze dílčím dodavatelem prací.

Projektová činnost

    Nabízíme přípravu kompletního projektového řešení pro váš nový dům vlastními projektanty. Vyhotovíme vám prováděcí dokumentaci, dokumentaci pro stavební a územní řízení.

Inženýrská činnost

    Zajistíme všechny činnosti spojené s vydáním stavebního povolení. Nemáte čas a chuť chodit po úřadech? Nemusíte se o nic starat, vše vyřídíme za Vás. Zajištění veškerých podkladů pro vydání povolení staveb, rekonstrukcí. Projednání s dotčenými orgány státní správy, správců sítí a ostatními účastníky správních řízení.

Rekonstrukce

    V naší nabídce naleznete také rekonstrukce a opravy objektů. Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Zajistíme optimální řešení po stránce použitých materiálů a způsobů provedení.  Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat. Ke všem uvedeným službám zajišťujeme projektovou dokumentaci včetně povolení k realizaci a veškerou stavební připravenost. Zajišťujeme tak komplexní služby včetně dle dohody dodávky  a dokumentace. Stačí jen začít.

Stavby

    Naše stavební firma Uh stav nabízí zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby - ať už rodinného domku, rekonstrukce nebo výstavby průmyslové haly a jiné drobné stavby, jako například garáže, chaty, hospodářské stavby, oplocení a jiné. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.


Fasádní systémy, zateplení objektů
 Stavební firma UH STAV je v seznamu odborných dodavatelů MŽP v rámci akce Zelená úsporám. Na základně námi provedení prací, můžete zažádat o finanční podporu v rámci tohoto programu.
    Program Zelená úsporám je mimo jiné zaměřen na investice do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. Z programu je podporováno kvalitní zateplení rodinných domů. Více informací o programu naleznete: www.zelenausporam.cz

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode